نتایج جستجو برای عبارت :

نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم

نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
برنامه ویژه مدرسه یا بوم چیست:نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه
این فرصت را به مدارس می‌دهد. تا دو ساعت در هفته را به توسعه مهارت‌های لازم در ساحت‌های شش‌گانه مانند :
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای ر
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم  با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه  که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
این فرصت را به مدارس می‌دهد. تا دو ساعت در هفته را به توسعه مهارت‌های لازم در ساحت‌های شش‌گانه مانند :
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای ر
دانلود نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم  با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود برنامه ویژه مدرسه دانلود نمونه طرحبرنامه ویژه مدرسه  که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود
برنامه ویژه مدرسه با هدف تربیت مدیران برنامه ریزآموزشی اجرا و بسط یافته است:
جهت اطلاعات بیشتر نمونه برنامه ویژه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه می باشد.دانلود خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوالات خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتت
با سلام و احترام
نمونه برنامه بازدید از کلاس های درس ابتدایی جهت استفاده مدیران محترم مدارس ابتدایی به شرح ذیل بارگذاری می شود.
دریافت نمونه برنامه بازدید مدیر مدرسه از کلاس های درسعنوان: نمونه برنامه بازدید مدیر از کلاس های درسحجم: 18.6 کیلوبایت
گروه مدرسه خواهرم من عضوم
طفلکی چه زجری می کشه
چه کادر داغونی داره مدرسه شون
مدرسه نمونه ست
خیرسرشون معلمان خوب شهرن مثلا
چرا در شان جایگاه یک معلم  معلم ها رو گزینش نمی کنن!

یادم میاد توی آزمایشگاه مجهز مدرسه ی سمپادی که هفت سال درس خوندم یه روز با دوستم درگیر بودیم و کنجکاوی و شیطنت می کردیم، استاد فیزیک هم نگاهمون می کرد، با حسرت عمیقی گفت، این مدرسه هم نمی تونه استعداداتونو پرورش یده، دلم براتون می سوزه...
  با سلام و احترام محضر تمامی مجریان برنامه تدبیر .
پیرو درخواست همکاران محترم مبنی بر فرم نمونه ابلاغ ، شرح وظایف ، اهم فعالیت های برنامه تدبیر و ..... به شرح  پیوست ، نمونه فرم های تهیه شده مدرسه دکتر علی شریعتی در خصوص اجرای برنامه تدبیر جهت استفاده و بهره برداری شما عزیزان
ادامه مطلب

بازگشایی مدارس نزدیک است و حالا بسیاری از والدین به فکر خریدن کیف مدرسه برای فرزندان خود هستند.
نمونه هایی از جدیدترین و زیباترین مدل کیف های مدرسه ای پسران
کیف مدرسه 
کیف مدرسه پسرانه 
مدل کیف پسرانه
عکس کیف مدرسه ای پسرانه
مدل های جدید کیف مدرسه پسرانه

مدل کیف مدرسه
منبع : تکناز
در دستیابی به هر هدفی دیدن نمونه های موفق تاثیر بسزایی دارد. یک نمونه موفق در ایجاد یک روز با نشاط برای دانش آموزان دبستانی در یکی از مدارس جزیره کیش را در این ویدئو میبینیم. آموزش مفاهیم درسی، کار کروهی و ایده پردازی از اهداف مهم این مدرسه شاد است.
دیگر عوامل و شور و نشاط دانش آموزان را می توانید در این گزارش کوتاه به صورت تصویری مشاهده نمایید: فیلم مدرسه
سلام من در مدرسه شما درس میخوانم و از کلاس دوم تا ششم در مدرسه شما هستم من خیلی از شما و معلمان و بقیه همکاران راضی هستم و مدرسه خودم را دوست دارم.
از نظر من مدرسه خوب مدرسه ای است که زنگ تفریح غذاهای سلف سرویس داشته باشد. مدرسه خوب مدرسه ای است که معلمان خوبی مانند خانم نایبی و ... داشته باش. مدرسه خوب مدرسه ای است که در کلاس آن کولر اسپلیت و صندلی های بسیار بزرگ داشته باشد و در بوفه مدرسه همه نوع خوراکی را بیاورند و وسایل را به قیمت پایین تر بفرو
ششمین قسمت از برنامه #مدرسه_ایران به موضوع تأثیر معماری و محیط مدرسه در یادگیری می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، دکتر مهدی حجت ، معمار و استاد پیشکسوت دانشگاه، در گفتگویی با دکتر علی قربانی ، کارشناس تعلیم و تربیت، به زوایای پنهان اثرگذاری محیط و فضا در انگیزه‌بخشی به دانش‌آموزان و افزایش کارایی معلمان می‌پردازند و نمونه‌هایی قابل توجه از این آثار را معرفی می‌کنند.همچنین در بخش خبر این برنامه
دانلود نمونه ابلاغ طرح بوم یکی از کامل ترین ابلاغ های طرح بوم بصورت ورد و قابل ویرایش می باشد شما میتوانید ابلاغ طرح بوم را بصورت ورد دانلود و فقط مشخصات مدرسه خودتان را وارد نمایید
باسمه تعالی                                                                                                                                                         شماره:                                                                    
سوالات ضمن خدمت مدرسه مجازی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت مدرسه مجازی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت مدرسه مجازی:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتتان ارسال گردد
سوالات در حال طراحی می باشد اطلاع رسانی در کانال ضمن خدمت https://t.me/dabirfile            @dabirfile
کانال تلگرام ضمن خدمت فرهنگیان :           ht
زنگ زدن در مراکز آموزشی برای اعلام ساعات شروع و پایان کلاس ها از دیرباز نماد نظم و انضباط در مدرسه بوده و اعلام به موقع و بدون تأخیر زنگ یکی از دغدغه های مدیران مراکز آموزشی می باشد.با نصب این سیستم به زنگ اخبار موجود در مدرسه دیگر نگران اعلام به موقع زنگ ها نباشید.نحوه استفاده از این دستگاه بسیار ساده است برنامه زمانی زنگ ها را وارد برنامه دستگاه نموده و مدت زمان طول زنگ ها را مشخص می نماییم؛ با وصل کردن خروجی دستگاه به زنگ اخبار موجود در مدر
هر ساله همین موقع ها توی مدارس بخشنامه ی انتخاب معلم نمونه ابلاغ میشود و از مدیران مدارس میخواهند با مشورت معاونین و نماینده ی انجمن اولیا و مربیان و نماینده ی دبیران نام دو معلم را به عنوان دبیر نمونه ی مدرسه اعلام کنند. دو سال پیش همین وقتها بود که زنگ تعطیلی مدرسه به صدا درآمد و با عجله پله ها را پایین می آمدم که سریع خود را به امیرعباسی برسانم که بیست دقیقه جلوی مدرسه اش منتظر من ایستاده است. از بالای اتوبان باکری تا پایین آن را باید به سرع
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی و کلیه فرم های بوم
یکی از کاملترین گزارشات برنامه بوم در قالب پاور پوینت از وبسایت درسی فایل می باشد.در این پکیج چند فایل موجود است؟
دو پکیج مختلف(جهت متفاوت بودن فرم های شما با همکارانتان) که طی بازدید های بوم موفق ترین باشید
تقویم اجرایی و برنامه ی سالانه طرح بومبرنامه ی فعالیت هاصورتجلسات برنامه ویژه ی مدرسهفرم های خام بومنمونه برنامه های ویژه مدرسه با هدف الگوگیری:نمونه برنامه یک کاهش مصرف کالاها و
یکی از کاملترین گزارشات برنامه بوم در قالب پاور پوینت از وبسایت درسی فایل می باشد.در این پکیج چند فایل موجود است؟
دو پکیج مختلف(جهت متفاوت بودن فرم های شما با همکارانتان) که طی بازدید های بوم موفق ترین باشید
تقویم اجرایی و برنامه ی سالانه طرح بومبرنامه ی فعالیت هاصورتجلسات برنامه ویژه ی مدرسهفرم های خام بومنمونه برنامه های ویژه مدرسه با هدف الگوگیری:نمونه برنامه یک کاهش مصرف کالاها و
دانلود طرح بوم شامل برنامه سالانه و تقویم اجرایی و کلیه فرم هه
تقویم اجرایی و برنامه ی سالانه طرح بومبرنامه ی فعالیت هاصورتجلسات برنامه ویژه ی مدرسهفرم های خام بومنمونه برنامه های ویژه مدرسه با هدف الگوگیری:نمونه برنامه یک کاهش مصرف کا
دانلود طرح بوم شامل برنامه سالانه و تقویم اجرایی و کلیه فرم هه
طرح بوم پایه چهارم ,طرح بوم پایه پنجم ,طرح بوم پایه ششم ,طرح بوم هفتم ,طرح بوم هشتم, طرح بوم نهم ,دانلود طرح بوم پایه چهارم ,دانلود طرح بوم پایه پنجم ,دانلود طرح بوم پایه ششم ,دانلود طرح بوم هفتم ,دانلود طرح بوم هشتم,دانلود طرح بوم نهم
دو پکیج مختلف(جهت متفاوت بودن فرم های
انتخابات شورای دانش آموزی مدرسه در روز چهارشنبه اول آبان ماه با حضور تمامی دانش آموزان برگزار گردید. 15 نفر از دانش آموزان کاندید شورا شدند و یک هفته به تبلیغ در فضای مدرسه پرداختند و بیشتر بصورت چهره به چهره با هم مدرسه ای های خود به بحث و تبادل نظر پرداخته و اهداف و برنامه های خود را تشریح کردند.همچنین در مراسم صبحگاه حضور یافته و هر کدام چند دقیقه ای با دانش آموزان صحبت کردند. در فایل پیوست گزارش کامل و جامعی ازین برنامه آمده است.دریافت فای
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
یکی از دغدغه های مسئولین مدرسه در طی سال تحصیلی، ایجاد نشاط در مدرسه بین دانش آموزان است. ایجاد شور و شعف خود به خود به وجود نمی آید، بلکه برای ایجاد آن در مدرسه یک سری ابزار و لوازم و امکانات لازم داریم. مدیر مدرسه می تواند با یک برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از امکانات موجود، با ایجاد یک محیط آموزشی با نشاط، توانایی یادگیری و انگیزه دانش آموزان را افزایش دهد. در زیر پیشنهاداتی از سوی دانش آموزان مدارس مختلف ارائه شده است که می تواند اید
نمودار ER مدرسه

دانلود

نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه  نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مد
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.می توان گفت نشاط در مدرسه مقدمه ای برای نشاط در جامعه است.
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
من یک دختر بیست و چهار ساله ام ...دختری که وقتی در مدرسه ی ابتدایی بود درس خواند تا مدرسه ی نمونه ی راهنمایی قبول شود دختری که وقتی راهنمایی مدرسه ی نمونه قبول شد درس خواند تا دبیرستان هم نمونه باشد وقتی دبیرستان نمونه بود درس خواند تا کنکور دانشگاه علوم پزشکی قبول شود وسرانجام روزی دانشگاه علوم پزشکی قبول شد ...اکنون چه؟
اکنون دختری بیست و چهار ساله و بیکار هستم ...اری میگویند وضعیت بازار کار به هم ریخته است و کسانی که  زودتر از تو فارغ التحصیل
شما که در آزمون‌های تابستان شرکت می‌کنید قطعا هدفتان متفاوت است و از همین ابتدا به فکر پیشرفت کردن هستید. درواقع ممکن است شما هدف قبولی در مدرسه‌ی تیزهوشان و یا ورود به مدرسه‌ی نمونه دولتی را داشته‌باشید. اگر طبق برنامه‌ی راهبردی‌ی کانون درس بخوانید و از همین ابتدا کتاب‌های تست را به‌خوبی بشناسید و به دقت حل کنید، به نتیجه‌ی دلخواهتان می‌رسید.
بهتر است در تابستان استفاده از کتاب تابستان فراموش نشود. طبق برنامه‌ی راهبردی پیش‌خوانی
با عرض سلام و ادب به آقای سلیمانی من میخواستم یک عرضی به شما برسم از نظر من در ساخت یک مدرسه ی شاد اولین کار باید از دانش آموزان سوال بپرسید که مدرسه شما چگونه مدرسه ای است و باید به آنها هم بگویید چگونه می توان یک مدرسه ی شاد درست کنیم من این پرسش هارا از دانش آموزان مدرسه سوال کردم و من ایده های آنها این بوده است :
موسیقی – غذای مجانی در ساعت زنگ تفریح و ساعت زنگ ورزش بالاتر شود اما من یک ایده ی جدید دارم این است که مسابقات بیشتری در مدرسه اجرا
ابتدا گروه بندی کلاسی به صورت گروه های پنج و شش نفره انجام تعداد گروهها و نام سر گروهها مشخص و ثبت شد.دو نفر به عنوان مسولین مراسم آغازین به کل دانش آموزان معرفی گردیدند ، شرح وظایف ایشان گفته شد . مناسبت ها به تفکیک روز و تاریخ و ماه مشخص و در بورد پرورشی نصب شد . گروهها با توجه به تاریخ نصب شده به اجرا پرداختند ، نحوه ی مراسم اغازین به چند صورت بوده است : روزهای سه شنبه رادیو صبحگاه اجرا شد . در هر هفته به دلخواه  ،اعضا، و هماهنگی با مسئولین مدر
در توسعه­‌ی بازی ابتدا باید یک نمونه­‌ی اولیه ساخته شود. در این روش طراح بازی تلاش می­‌کند خروجی و مکانیک­‌های پایه­‌ای بازی و مسیر کلی بازی را نشان دهد.
نمونه­‌های اولیه اغلب غیر دیجیتال هستند.
برنامه­‌نویسی بخشی از کار طراح­ بازی­ است. طراح­ بازی با استفاده از یک زبان برنامه‌­نویسی رفتارهای شخصیت، سطوح بازی و به طور کلی گیم‌­پلی بازی را راه‌اندازه می‌کند.
تقویم اجرایی پروژه ی مهر
تقویم کاری اجرایی برنامه ی دقیق برای انجام کار ها و نظم دهی به پروژه ی مهر میباشد. مدرسه فایل این جدول را برای شما عزیزان تهیه کرده است که میتوانید با این برنامه به برنامه ی پروژه ی مهر مدرسه خود نظم بدهید.

زمان اجرا
عنوان برنامه یا فعالیت
ردیف

۱۸/۳/۹۸
تشکیل ستاد پروژه مهر و صدور ابلاغ برای اعضاء ستاد
۱

۲۰/۳/۹۸الی ۳۱/۶/۹۸
ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان
۲

۲۵/۳/۹۸
برنامه ریزی جهت پروژه مهر
۳

تیر و مرداد
انجام تعمیرات اس
دانلود صورتجلسه طرح بوم یکی از کاملترین صورتجلسات طرح بوم سال تحصیلی جدید با فرمت ورد و قابل ویرایش و بصورت کامل شده جهت دریافت دانلود بصورت کاملا جدولبندی می باشد
موضوع جلسه :تشکیل کمیته ی اجرایی برنامه ی ویژه ی مدرسهخلاصه مذاکرات:-    تلاوت آیات ملکوتی قرآن کریم
-      تشریح موضوع جلسه    -    تبادل نظر در این خصوص
-    توضیحات لازم در مورد اجرای  این برنامه  
-    توضیح این مطلب که در طول ساعات هفتگی آموزش رسمی مدرسه ، جلسات مربوط به برنا
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
دانش آموزان مدرسه به همراه جمعی از دبیران در راپیمایی 13 آبان شرکت کردند.در این برنامه دانش آموزان با در دست داشتن پرچم و پلاکاردهایی در رابطه با این مناسبت مسیر مدرسه به میدان انقلاب و سپس به محل تجمع عموم واقع در میدان امامزاده شهرکرد پیاده روی کردند و شاهد اجرای برنامه توسط ستاد بزرگداشت 13 آبان شدند.
بسم الله الرحمن الرحیم
اینجانب یوزارسیف(یوسف بخشنده)، کاندیدای شورای دانش آموزی مدرسه شهید افتخاری در راستای برنامه هایی که باید در قبال مدرسه خود انجام می دادم و جزء برنامه های آتی بنده در شورا بود را قبل از رای گیری شورای دانش آموزی به اجابت رسانده و خدمت همه ی شما دانش آموزان برای ورود به این وبلاگ خیر مقدم عرض می کنم!
این وبلاگ در حال حاضر متعلق به پایه دهم ریاضی بوده و ان شاالله در آینده ای نزدیک به کل مدرسه تعلق خواهد گرفت.

خانواده
مدرسه ی شاد و باروح
شاداب سازی ظاهری مدرسه
فضاسازی وزیبا سازی حیاط مدرسه
زیباسازی ساختمان مدرسه
زیباسازی وتمیز بودن نمازخانه، کارگاه و کتابخانه
پوشش های ظاهری معلمان، مدیران وکارکنان
رعایت بهداشت
معلم شاد و با روحیه
جو مدرسه
شکوفایی خلاقیت درکلاس درس
جذب مشارکت دانش آموزان در اداراه ی مدرسه

به مدت ۵ سال تو مدارس نمونه دولتی بودم/ ولی سالی که گذشت افسردگی گرفتم و متاسفانه مدرسه ما واسه اینکه اسمی در کنه و تقریبا شخص دانش آموز واسشون مهم نیست خیلی فشار میاورد و مهم اینه که تو کنکور یا امتحانا همه نمره خوب بیارند که اسمشون بره بالا، تقریبا همه معلمامون جز معلم دینی و عربی مون همشون همینجورین/ و جالب این بود که فشار درسی که رو دانش اموزا هست از مدرسه تیزهوشانم بیشتره! و ساعتی که تو مدرسه بودیم از مدارس تیزهوشانم بیشتر بود! اصلا به فک
در این پست قصد این است که به شما بگوییم کدام مدرسه یا دبیرستان بهتر است و چرا؟؟
شاید بیشتر مردم این گونه فکر می کنند که مدارس نمونه خیلی با مدارس عادی تفاوت دارند و شاید هم در این جور مدرسه ها، معجزه انجام می شود؛باید بگویم که اگر واقعا به فکر آینده و امید و آرزو های خود هستید، به هیچ بهانه نپذیرید که به مدرسه نمونه دولتی بروید چون جو آنجا و نوع رفتار مدیران و معاون های این جور مدارس به گونه‌ای است که باعث سخت گیری در آموزش و نمره دادن توسط معل
با سلام خدمت طلاب مدرسه حاج ملاصادق مجتهد قمی
ضمن آرزوی صحة و سلامتی برای شما و خانواده گرامی به استحضار می رسانیم بدلیل مشکلات پیش آمده به علت ویروس و تعطیلی مدارس از این پس آموزش بصرت مجازی و احتمالا بصورت وبینار خواهد بود..

همه ی برنامه های مدرسه در این راستا در این صفحه اعلام میگردد.
در این پست قصد این است که به شما بگوییم کدام مدرسه یا دبیرستان بهتر است و چرا؟؟
شاید بیشتر مردم این گونه فکر می کنند که مدارس نمونه خیلی با مدارس عادی تفاوت دارند و شاید هم در این جور مدرسه ها، معجزه انجام می شود؛باید بگویم که اگر واقعا به فکر آینده و امید و آرزو های خود هستید، به هیچ بهانه نپذیرید که به مدرسه نمونه دولتی بروید چون جو آنجا و نوع رفتار مدیران و معاون های این جور مدارس به گونه‌ای است که باعث سخت گیری در آموزش و نمره دادن توسط معل
‏در دنیای موازی در مدرسه ای در روستایی دور افتاده معلم مدرسه هستم. فردا روز اول مدرسه س و الان در مدرسه ای که هم معلمشم هم مدیرش هم بابای مدرسه، دارم تنها کلاس درس رو آب و جارو میکنم، گلدون شمعدونی رو میذارم لب پنجره و روی تخته می نویسم: الّذی علّم بالقلم
عصر که برگردم خونه باید مانتوی رضوانُ اتو بزنم، شب باید زودتر بخوابونمش، صبح یادم باشه موهاشو ببافم، یادم باشه بهش یادآوری کنم سر کلاس به من نگه مامان، یادم باشه... 
امسال اولین سالی است که امیرعباس کارنامه ی کمی دریافت میکند. روز کارنامه به مدرسه اش رفتم.‌ مدیرشان که الان از دوست داشتنی ترین آدمهای مدرسه است هم برای بچه ها و هم برای والدین برایمان صحبت کرد و به نکات تربیتی خوبی اشاره کرد. سه تن از معلمانشان نیز برایمان از نقاط قوت و ضعف دانش آموزان در درسشان گفتند. بعد نوبت دادن کارنامه شد. میدانستم چطور درس خوانده است. بسیار کم و با غر زدنهای پیاپی من. انتظار داشتم با معدل و نمراتی پایین مواجه شوم. کارنا
سلام آقای مدیر من چندین سال است که در مدرسه شما هستم بهتر بگم من از سالی که مدرسه ساخته شد در اینجا درس میخوانم من در کلاس ششم هستم. آقای مدیر من برای اینکه یک مدرسه شاد داشته باشیم چندین فکر دارم
یکی از آنان این است که در اول صبح به تمام مدرسه یک پاکت شیر بدهید یکی دیگر در مدرسه یک جای مخصوص برای غذا خوری بذارید. یکی دیگر از آنان ارایه دادن کلاس های آموزشی در مدرسه مانند شطرنج و ... است. آقای مدیر شما در این چند سال مدرسه خوبی داشتید ولی بلیاد امن
برای عمل کردن به وظیفه پدری و مادری باید حتما کاری کنیم. درست از زمان شروع مدرسه این کار تمام وقت برایمان شروع می شود. خلاصه این کار این است که سعی کنیم اثرات سو مدرسه رفتن و حرام کردن دانستنی ها در لفافه کتابهای درسی را برای بچه هایمان برطرف کنیم. باید تمام تلاشمان را بکنیم تا کتابهای درسی را از دست بچه ها در بیاوریم..باید توجه بچه ها را به چیزهای مهمی که مدارس قسم خورده اند توی برنامه عادیشان ازش نام نبرند و ما از این بابت ازشان ممنونیم...جلب ک
هفتمین قسمت برنامه تلویزیونی #مدرسه_ایران، به موضوع «تربیت اقتصادی و سواد مالی» در مدرسه می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۲۶ آذر ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، آقایان «عباس رستمی» و «رضا پاینده»، دو معلم و طراح آموزشی، به گفتگو درباره روش‌های آموزش سواد مالی و بهبود تربیت اقتصادی دانش‌آموزان می‌پردازند. در بخش‌های دیگر این برنامه نیز گزارش‌هایی از تجربیات چند مدرسه ایرانی و فرنگی در آموزش‌های اقتصادی پخش خواهد شد.در سن
ماه مدرسه
ماه مدرسه و بچه های خندونبوی نم بارون توی خیابون
ماه مدرسه، فصل پاییز،با دفترهای نو و تمیز
یاد لبخند معلم های مهربون،بابای مدرسه پرکار و خندون
شوق دیدن دوست‌های قدیمی،همکلاسی‌های خوب و صمیمی
خوندن دعا تو صف صبحگاه،انجام نرمش با کسالت و آه
نشستن پشت نیمکت چوبی،یاد چرت های اول صبحی
یاد بیداری شبه امتحان،غرر غرر و تشر‌های مامان
گاهی یک تشویق شیرین،گرفتن کارت هزار آفرین
یاد شعرهای زیاد و بسیار،قصه زاغ و روباه مکار 
یاد شیطنت ته ک
سلام مجدد

ورزش مدارس
کودکان شایسته بهترین زندگی ممکن هستند. می‌دانیم که ارائه بهترین امکانات بهداشتی، توسعه و بهبود یادگیری اساسی کودکان برای شخص، خانواده‌ها، جامعه، اقتصاد و غیره مفید خواهد بود. طرح این بیانیه، هدف دولت را در جهت فراهم کردن بهترین فرصت‌های ممکن برای پیشرفت، رشد و یادگیری هر کودک ویکلی شرح می‌دهد. ورزش مدارس یک جنبه کلیدی از این هدف و بخشی از برنامه درسی گسترده‌ای است که این فرصت را از طریق پرورش، توسعه و یادگیری جوا
مدرسه شاهد شهید باهنر در سال 1360 تاسیس شده و در شهرستان میبد در روبروی بانک ملی قرار دارد.این مدرسه سه پایه هفتم، هشتم و نهم را دارا است.مدرسه دارای 4 معاون پرتلاش و خوش اخلاق است.ضمنا مدیریت مدرسه شاهد شهید باهنر را جناب آقای سقاچی بر عهده دارد.
هشتمین قسمت برنامه #مدرسه_ایران ، با حضور رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، به «جایگاه پژوهش در مدرسه» می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۳ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، «حجت‌الاسلام دکتر علی ذوعلم»، معاون وزیر آموزش و پرورش و خانم «دکتر سارا سلیمی نمین» مدیر مدرسه و طراح آموزشی، به گفتگو درباره «نقش پژوهش در برنامه آموزشی دانش‌آموزان» و همچنین «موانع اثربخشی پژوهش‌های دانش‌آموزی در پیشبرد اهداف برنامه در
با نام و یاد خداوند بزرگ و منان و تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید در روزشنبه 30 شهریور جلسه شورای دانش آموزی با حضور مدیر محترم مدرسه و معاون پرورشی و اعضای محترم شورای مدرسه برگزار شد .
مصوبات جلسه:

1-برنامه ریزی برای برگزاری هرچه با شکوه ترجشن شکوفه ها و برگزاری مراسم بازگشایی مدارس
2- برگزاری برنامه هایی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و غبار رویی از گلزار شهدا
3-برنامه ریزی برای آماده سازی کتابخانه (مرتب سازی و نوشتن اسامی کتب )
4-برنامه ری
دانلود سوالات ضمن خدمت طرح تدبیر
دانلود نمونه سوالات ضمن برنامه تدبیر ویژه مدیران و معاونان و مجریان طرح تدبیر

سوالات ضمن خدمت مدیریت مدارس ابتدایی با عنوان برنامه تدبیر ویژه مدیران مدرسان و کلیه عوال اجرا کننده طرح تدبیر

ضمن خدمت برنامه تدبیر جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستان
های مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش ابتدایی با طراحی
سوالات مختلف و محک زدن مدیران در حوزه های مختلف مدیریت آموزشگاهی برگزار
می ش
 ساختمان مدرسه فدک 

مدرسه فدک دارای دو طبقه میباشد طبقه اول داری نماز خانه ، اتاق مشاور، دفتر معلمان ، دفتر مدیر و در وسط مدرسه یک باغچه برای رشته های مدیریت موجود میباشد  و چند کلاس در دو طرف راه پله وجود داره که وارد طبقه دوم میشوید در طبقه دوم حدود ده کلاس است و کارگاه کامپیوتر ، در هر کلاس حدود دو تا سه پنجره وجود دارد .
در ساختمان پشتی مدرسه کارگاه خیاطی و کامپیوتر وجود دارد و یک زیر زمین که در ان وسایل مثل میز صندلی ها قدیمی مدرسه نگهدا
سفیر جنوب:مدرسه فوتبال پارس آبپخش،شش سالی است که در زمینه آموزش فوتبال آموزان در رده های سنی مختلف در حال فعالیت هست.
مدیرفنی و مربی این مدرسه فوتبال،سعید صادقی است که موفق شده کارنامه پرافتخارترین مدرسه فوتبال در شهر آبپخش را تقدیم به شهروندان عزیز کند.
.
ادامه مطلب

جو مدرسه متکی بر نگرش و رویکرد افراد به مسائل، موضوعات، اشیاء و امکانات است، تعیین کننده فرایند آموزش درون مدرسه ای است. جو مدرسه می تواند بر اساس وفاداری و همدلی سازمان دهی شود یا افراد را در دو سوی یک دیوار بلند ناامنی و بی اعتمادی قرار دهد. داشتن فرصت های برابر، خودی محسوب شدن، پذیرفته شدن و تمایل به همکاری چند جانبه، از جمله مؤلفه های جو مدرسه می باشد
مطالعات حکایت از این دارند که پس از والدین مدیر و معلم مهمترین نقش دانش آموز رادر شکل گ
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
نمونه سوالات علوم نهم 99

نمونه سوالات علوم نهم ۹۸
نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل با جواب 99
نمونه سوالات علوم نهم فصل اول با پاسخ
نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل با پاسخ

نمونه سوال علوم نهم نوبت دوم با جواب
نمونه سوال علوم نهم نوبت اول با جواب 99
نمونه سوال علوم نهم نوبت دوم با جواب 1399
نمونه سوال علوم نهم فصل اول
نمونه سوال بخش زیست علوم نهم همراه با پاسخ - نمونه آزمون و علوم تجربی نوبت اول ودوم هفتم ، هشتم و نهم و گاهی دروس دیگر - متوسطه دوره ا
                                                                                                       به نام خدا
در نوروز امسال یعنی ساال 1399 بیماری به نام کورنا در کشور ما ایران و کل جهان فراگیر شد
به همین دلیل مدارس تعطیل شد وما از درس عقب افتادیم و برای جبران ان یک مدرسه خانگی به کمک معلمان خود راه انداختیم
می خواهیم مدرسه ی خانگی راشروع کنیم

در حال تکمیل .... .
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
ادامه مطلب
ارسال گزارش گرامیداشت شب یلدا 
 ردیف       عنوان برنامه       زمان اجرا        مکان اجرا                     با مشارکت                 مخاطبین  هدف 
    1         جشن یلدا          98/9/30        نماز خانه مدرسه        شورای بسیج                دانش آموزان 
     2         پخت آش رشته    98/9/30        مدرسه                    همکاران                      دانش آموزان ودبیران 
      3          تهیه گاهنامه       98/9/28       --------                     شورای دانش اموزی        دانش اموزا
‍ مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند:
المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای، پرمخاطب ترین برنامه ورزشی دانش آموزان است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در آیین اختتامیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی برون مدرسه ای دانش آموزان دختر این شهرستان که با حضور معاون پرورشی، تربیت بدنی و سلامت ، جمعی از کارشناسان حوزه ستادی مدیریت آموزش و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در سالن سینما آزادی برگزار شد، گفت: المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای، پر
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات اصول شاداب سازی مدارس می باشد.سوالات اصول شاداب سازی مدارسآن زیر می
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
با سلام
می توانید ما را در اینستاگرام از طریق
#مدرسه_دکتر_مفتح_وردنجان
و یا صفحه 
Mahdi.molavi.official
دنبال کنید.
توجه    توجه
مدرسه هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد و یک سری عکس ها فقط از طریق صفحه مدیر وبلاگ در اینستاگرام منتشر می شود(برای تبلیغ وبلاگ) و بدانید که تنها این وبلاگ است که عکس های مدرسه را با مجوز مدیریت مدرسه منتشر می کند.
این پست در روز های آتی حذف می شود.
در راستای عملیاتی نمودن راهکار  5-5سند تحول بنیادین و بند  13-2برنامه درسی ملی و همچنین سیـاست کلی مـدرسه محوری ، در پیوست شـیوه نـامه اجرایی »برنامه ویژه مـدرسه« ابلاغی وزارت متبوع طی شـماره  97/6/27-126470جهت اطلاع و برنامه ریزی لازم به مدارس متوسطه دوره اول ارسال می گردد
این برنامه بر اساس رویکرد فرهنگی تربیتی و با تاکید بر آموزش های مهارت محور و بسط گسترده فعالیت های پرورشی در سطح مدارس ابتدایی و متوسطه، از پایه چهارم تا پایه نهم درسال تحصیلی
سلام و درود خدمت شما دوستان گرامی؛از حدود یک ماه پیش مشخص شد که مکان مدرسه تغییر می کند! مکان جدید به شرح ذیل است:کنگاور، ترانشه، جنب هنرستان کوشش (دبیرستان دارالفنون)نکته مهم : این خبر قطعی اعلام شده اما هنوز امکان جابجا نشدن نیز وجود دارد!لطفا نظر خود را درباره این جابجایی بیان کنید.با تشکر / The Original Admin
دانلود سوالات ضمن خدمت طرح تدبیر
دانلود نمونه سوالات ضمن برنامه تدبیر ویژه مدیران و معاونان و مجریان طرح تدبیر

سوالات ضمن خدمت مدیریت مدارس ابتدایی با عنوان برنامه تدبیر ویژه مدیران مدرسان و کلیه عوال اجرا کننده طرح تدبیر

ضمن خدمت برنامه تدبیر جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستان
های مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش ابتدایی با طراحی
سوالات مختلف و محک زدن مدیران در حوزه های مختلف مدیریت آموزشگاهی برگزار
می ش
مدرسه نیز خود از یک روح سرشار برخوردار است،این موضوع به ندرت مورد تایید قرار می گیرد،و در عوض مدرسه به صورت یک ماشین و یا یک کارخانه شناخته شده است.در مدرسه می توان دانه جست وجو گری و پرسش را در زمین فکر و اندیشه نسل کوچک و کم سال کاشت تا این دانه رشد کند،همراه او بزرگ شودوزندگی بزرگسالی او را از زود باوریها،ساده اندیشی ها،بی دقتی ها، تقلیدها ،پیروی هاو باری به هر جهت گذراندن ها نجات دهد.درعوض او را انسانی متفکر،منطقی،فکور،اندیشمند،علت جو ،
زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 مشخص شد
همانطور که اطلاع دارید بر اساس بخش نامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1398(19 فرورودین 98) برای پایه ششم به هفتم امسال ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 و نمونه دولتی نخواهیم داشت و برای پایه نهم به دهم با توجه به ادغام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99  و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 در تاریخ 98/01/28 و مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی یک هفته و تا 98/02/05 اردیبهشت ماه مهلت انجام خواهد شد.
تاریخ دقیق شروع ثبت نام مدا
دانلود طرح تعالی هنرستان سال 99-98
کاملترین برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش براساس نگارش سال تحصیلی جدید
بروز ترین فایل طرح تعالی هنرستان براساس محور های طرح تعالی مقطع هنرستان و فنی 99-98
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش جهت ثبت اطلاعات مدرسه و مشخاصت پرسنل آموزشگاه
تعداد صفحات برنامه عملیاتی 30 صفحه کاملترین طرح تعالی 99-98
تعداد صفحات تقویم اجرایی 10 صفحه+یک فایل اشانتیون

برنامه تعالی مدیریت مدرسه در حوزه هنرستان و فنی و حرفه ای سعی
دلم برای دهه فجرای دوره ابتدایی تنگ شده. 
اون شور و شوقی که بچه‌ها داشتن برای سرود و دکلمه و از همه بیشتر برای نمایش. چنان پدیده جذابی بود برامون که الان که بهش فکر می‌کنم مسخره به نظر میاد. این‌که یه نفر کت‌شلوار داداششو بپوشه و موهاشو جمع کنه زیر کلاه و برای خودش سبیل بکشه، اون یکی کت‌دامن تنش کنه و آرایش کنه و... 
خیلی هم چرت بودن. یعنی الان که بهشون فکر می‌کنم و یه سری دیالوگ یادم میاد، از خودم می‌پرسم که "واقعا چه‌طور این چیزا به نظرت خن
با سلام.
امروز صبح که نزدیک در مدرسه رسیدم دیدم که چند تا موتوری از مدرسه اومدن بیرون، وقتی به من رسیدن گفتن برگرد مدرسه تعطیله. من رفتم دیدم که 20 تا دانش آموز تو مدرسه ان.  دانش آموزهای من چهار تا بودن گفتن بریم یا بمونیم گفتم آدم یا میمونه یا میره. جالب اینه که همون کسایی اومده بودن که درس نخون بودن! 
تعطیلات بهتون خوش بگذره. 
آنقدر خورشید باش که اگر خواستی نتابی، نتوانی. 
دریافت راهنمای گام اول برنامه تدبیر( آماده سازی فضای مدرسه برای آغاز سال تحصیلی ) زمان اجرا: 15 تیر 98 لغایت 31 تیر ماه 98
بیشک فضای شاداب و دوست داشتنی تاثیر زیادی در شکوفایی استعدادها، خلاقیت، پیشرفت تحصیلی، کارایی، پویایی و زندهدلی دانشآموزان دارد. مدرسه بانشاط موجب باروری جسم
ادامه مطلب
داشتن بچه مدرسه‌ای وقتی که شاغل باشیم، اضطراب زیادی را به ما وارد می‌کند. ما سعی می کنیم برنامه کاری خودمان را حفظ کنیم و در عین حال مسئولیت‌های جدیدی علیرغم داشتن سرویس مدرسه بر سرمان آوار شده است. ما از یک سو نمی‌خواهیم بچه آسیب ببیند و از سوی دیگر نمی‌خواهیم کارمان را هم از دست بدهیم.
ادامه مطلب
اولین مدرسه دولتی انار در سال 1314 هجری شمسی آغاز به کار کرد که در نهایت برای آن نام مدرسه سعدی انتخاب شد.بر سردر ساختمان مدرسه سعدی،سال احداث آن 1314 شمسی حک شده است.زمین این مدرسه را سیدعلی اکبر مهدوی یکی از خیرین و خوانین انار اهدا کرد.استاد خانی زاده از معماران یزدی به کمک دانش آموزان این مدرسه را بنا کرد.
بودجه ساخت مدرسه سعدی نیز توسط وزارت فرهنگ وقت تامین شد.آجرهای این مدرسه نیز از کوره های آجر پزی محی الدینی تامین می شد.مدرسه سعدی که در مح
سلام آقای سلیمانی من یکی از دانش آموزان کلاس ششم هستم به نظر من مدرسه ای شاد مدرسه ای است که در آن کتابخانه ی بزرگی داشته باشد تا ما بتوانیم که آن کتاب هارا امانت بگیریم یا حتی آنجا بشینیم و کتاب هارا بخوانیم میدانیم که کتاب باعث رشد مغزمان میشود و برای تمامی مردم جهان مفید است درخواست دیگر من این است که زمین چمن را مرتب کنید دیوار مدرسه را رنگ کنید حتی دروازه ی مدرسه را رنگ کنید با تشکر از آقای سلیمانی و همکارانش

شرح وظایف کلی شورای دانش آموزی مدارس

۱)  بررسی چگونگی  مشارکت دانش مشارکت دانش آموزان در فعالیت های آموزشی و پرورشی و اجرایی و ارائه پیشنهاد به شورای مدرسه
۲)  همکاری با مسئولین مدرسه در فعال سازی تشکل های دانش آموزی از قبیل بسیج دانش آموزی –انجمن اسلامی و تشکل های دانش آموزی
۳)      همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبتهای گوناگون
۴)     همکاری در برنامه ریزی و اداره نشریه مدرسه
۵)     همکاری در برنامه ریزی و برگزاری مسابقات فرهنگی و
یک دختر هفت ساله حدود ۹ دقیقه و یک پسر هفت ساله فقط حدود ۷ دقیقه می‌تواند یک جا بنشیند! ولی زنگ های مدرسه‌های ما ۴۵ دقیقه‌ای است. پس چه باید کرد؟
آقای محمدجواد علی‌اکبریان، مدیر دبستان، در قسمت دوم برنامه مدرسه ایران توضیح می‌دهند.
سلام به همگی 
از عنوان مطلب معلوم است که صحبت من در باره ی پرسش مهر امسال رئیس جمهور ایران است
چند راهکار برای شادی در مدرسه
- تشخیص اهمیت مطالب غیرکلامی
‏-توجه به زیبایی محیط آموزشگاه و کلاس‌های درس
- نقل داستان‌هایی درباره مدرسه
- برگـــزاری جشـــن‌هــا ومراسم مذهبی
‏- پرورش روح دانش‌آموزان
- شناسایی علت‌ها به جای توبیخ‌ها
ادامه مطلب
در این سال تحصیلی اعضای شورای دانش آموزی مدرسه دکتر مفتح وردنجان فعالیت های زیادی در زمینه های مختلف داشتند.
برپایی دوباره کتابخانه آموزشگاهی، برنامه گرامیداشت هفته وحدت، برگزاری مانور زلزله و ایمنی، برگزاری برنامه های زیبا در دهه فجر، برگزاری جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی، تهیه کلیپ فعالیت های شورا و مدرسه در نیم سال اول، اجرای طرح یک روز برای فردا(مدیریت کل مدرسه تنها به دست اعضای شورای دانش آموزی و تعدادی از دانش آموزان برتر)، برگز
مدرسه محل رشد دانش آموزان و همچنین مکانی برای برطرف شدن مشکلات آموزشی و یادگیری آن ها است. در مدارس ابتدایی و متوسطه دانش آموزان در حال یادگیری اصول تعامل و همکاری، اجتماعی شدن هستند. مشاوران درسی در مدارس حضور دارند تا در محیط مدرسه مشکلات دانش آموزان را برطرف کنند و باعث رشد و پیشرفت درسی دانش آموزان شوند. هدف ارائه خدمات مشاوره درسی در مدارس به دانش آموزان، کمک به برطرف کردن چالش های پیش روی دانش آموزان است. لزوم استفاده از مشاور درسی سال
یکی از بناهای زیبا و دیدنی مجموعه زندیه که با مرگ کریم خان زتد ناتمام ماند مدرسه آقا بابا خان شیراز می باشد این بنا در ضلع جنوب شرقی مسجد وکیل طراحی و ساخته شده است. گوشه غربی مدرسه به دیوان شبستان مسجد متصل است. تنها ورودی این مدرسه در گوشه جنوبی آن و از کوچه نسبتا وسیعی می باشد.
ادامه مطلب
سلام
در این پست از وبلاگ مدرسه بهشت جنوب، نمونه سوالات صفحه به صفحه ریاضی پنجم رو براتون آماده کردم، این نمونه سوالات مربوط به فصل اول و دوم هستند. نمونه سوالات در یک فایل فشرده قرار داده شده، فایل ها قابل ویرایش با word هستند.
نمونه سوالات تا صفحه 42
دانلود

چگونه مدرسه شاد داشته باشیم
دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند و نه تنها با مدرسه احساس بیگانگی نمی‌کند بلکه بخش عمده‌ای از زندگی اجتماعی خود را در آنجا تجربه می‌کند. اما اشکال در چیست و چه عیبی در نظام
نکاتی در رابطه با آماده سازی کودکان برای آغاز سال تحصیلی جدید.
یکی از سخت ترین کاری که والدین باید انجام دهند آماده سازی کودکان برای بازگشت به مدرسه است. بیشتر کودکان دوست دارند که تا دیر وقت بخوابند، زمان آزاد بیشتری داشته باشند، و سازماندهی و ساختار کمتری در زمان تعطیلی مدارس دارند. والدین برای آماده سازی کودکان برای شروع مدرسه چه کارهایی می توانند انجام دهند؟
نخست، کودکان را از لحاظ تحصیلی آماده نگاه دارید تا با شروع روز اول مدرسه سورپر
مدیریت محترم دبیرستان نمونه دولتی حضرت خدیجه (س) شهرستان قشم نرم افزار 7 کلاسه مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار کارنامه ماهانهحجم: 5.63 مگابایتتوضیحات: نمونه دولتی حضرت خدیجه 

«مدرسه من»، سامانه آموزش مجازی، در این روزها که دانش‌آموزان به خاطر شیوع کرونا در خانه‌های خود به سر می‌برند، ۴۰ درصد تخفیف برای محتواهای آموزشی خود در نظر گرفته است. این استارت‌آپ با مجوز از سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درسی کشور، محتواهای کتاب‌های درسی پایه اول تا ششم ابتدایی را صفحه به صفحه به صورت ویدیو تولید کرده است.
«مدرسه من» حدود ۴۰ درصد تخفیف برای محتواهای آموزشی خود در نظر گرفته است و اینترنت هم برای استفاده از این محتوا نیم ب
مدرسه مونتسوری در لکنونای هند، با ۵۲۰۰۰ دانش‌آموز و حدود ۱۰۰۰۰ کلاس درس، به عنوان بزرگترین مدرسه جهان در کتاب رکورد گینس ثبت شده است. این مدرسه ۷۵۰۰ دانش‌آموز بین ۵ تا ۱۷۰ سال دارد و یکی از بهترین مدارس کشور هند، از لحاظ علمی است. دانش‌آموزان مقاطع پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه این مجموعه، بعدها در ۲۰ دانشگاه شهر ادامه تحصیل خواهند داد.
کانون هلال احمر دانشگاه شیراز طی برنامه ای اقدام به بازدید از مدرسه نابینایان شوریده شیراز نمود.
این برنامه که در تاریخ 1 آبان ماه 1397 یرگزار گردید، دانشجویان با کودکان دیدار کردند و به صحبت و بازی با آنها مشغول شدند.
این برنامه که در حدود 2 ساعت به طول انجامید لحظات شادی را برای کودکان و همچنین دانشجویان ایجاد نمود که این برنامه تاثیر بسزایی در روحیه کودکان داشت.

ادامه مطلب
عدالت آموزشی: از مدارس عشایری تا حذف کنکور
در سومین قسمت برنامه #مدرسه‌_ایران دکتر سیدمحمد بطحایی (وزیر سابق آموزش و پرورش) در گفتگو با خانم دکتر سارا سلیمی (کارشناس تعلیم و تربیت) ضمن بازخوانی کارنامه‌ی چهل‌ساله‌ی جمهوری اسلامی در دسترس‌پذیری آموزش برای کودکان و نوجوانان، به اهمیت کیفیت‌بخشی به آموزش و حذف موانع برقراری عدالت آموزشی می‌پردازد.همچنین در این برنامه ضمن مروری بر اخبار هفته‌ی گذشته‌ی تعلیم و تربیت، بخش‌ «تجربه‌ی فرنگ
مدرسه ما از مدارس تمام تشکیلاتی سازمان دانش اموزی می باشد درسال تحصیلی جاری اموزشگاه برتر قرآنی درسطح منطقه معرفی شدیم با کسب 9 مقام اول مسابقات قرآنی عترت ونماز 5 مقام دوم وسه مقام سوم 
تلاش وکوشش دانش آموزان قرآنی باعث برتری مدرسه ما شد.
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه  مدت دوره ۲۴ ساعته ویژه کلیه فرهنگیان و نیرو
های آزاد جهت دانلود بصورت فایل پی دی اف و قابل سرچ هنگام برگزاری
آزمون(شرح کامل بسته ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدارس)
همکار گرامی ضمن خدمت خلاقیت و نو اوری در مدرسه با کد ۹۱۴۰۰۵۲۲ از جمله
دوره های اجباری برای نیروهای فعال در سمت مدیریت مدارس یا نیروهای متقاضی
مدیریت در مدرسه ها میباشد. بنا بر سیاستی که مجموعه وبسایت درسی فایل
برای خود تعر
تو باید به این اردو بیای، جمله‌ایی بود که معلم جان با تحکم به من گفت! من دانش آموز جدید بودمو هیچوقت نتونستم با بچه ها کنار بیام، کلاس جدید دانش آموز های بدی داشت(به غیر ۲ نفر که کم و بیش باهم صمیمی شدیم)! اردوها همیشه به من بد میگذشت، خیلی کم به اردو ها میرفتم، ولی این اردو رو میخوام صددرصد برم، آخه آخرین اردوی من با این بچه ها و توی این مدرسه محسوب میشه، سال دیگه برمیگردم مدرسه قدیمی:) 

برمیگردیم شهر خودمون و اسم این اتفاقو گذاشتم (زندگی جدید
اصول استاندارد بر فعالیت های یک مدرسه شاد
- مدیریت مشارکتی
- مشارکت دانش آموزان و معلمان در فعالیت های آموزشی و تربیتی
- مشارکت خانواده ها در فعالیت های آموزشی
- توجه به اصل نگرش ، اصل دانش و اصل توانایی
- پیگیری ، نظارت و اصلاح مداوم برنامه ها
- بهره گیری از فرصت های ویژه و همچنین ایجاد محیط شاداب با برقراری تمهیدات مناسبی چون بهره گیری از رنگ ها و ایجاد زمینه های مطلوب
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه  مدت دوره ۲۴ ساعته ویژه کلیه فرهنگیان و نیرو
های آزاد جهت دانلود بصورت فایل پی دی اف و قابل سرچ هنگام برگزاری
آزمون(شرح کامل بسته ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدارس)
همکار گرامی ضمن خدمت خلاقیت و نو اوری در مدرسه با کد ۹۱۴۰۰۵۲۲ از جمله
دوره های اجباری برای نیروهای فعال در سمت مدیریت مدارس یا نیروهای متقاضی
مدیریت در مدرسه ها میباشد. بنا بر سیاستی که مجموعه وبسایت درسی فایل
برای خود تعر
.همه ما حداقل یکبار با این سوال مواجه شدیم که الان باید با برنامه مدرسه پیش برم یا برنامه آزمون؟ چطور می‌‌تونم هردوشو باهم داشته باشم؟!توی این مقاله می‌خوایم با هم در مورد هماهنگیِ برنامه مدرسه و آزمون صحبت کنیم. من می‌خوام این مسئله رو به دو تا قسمت تفکیک کنم و بیشتر دربارش صحبت کنم؛ دانش آموزای پایه و بچه‌های کنکوری.کنکوری‌ها؛ اگه جزِ افرادی هستین که مدرستون برنامش چندان کنکوری نیست و دبیرای خوبی ندارین، پیشنهاد من به شما اینه که با ب
مدرسه شاد
پیشنهادات به واحد های آموزشی برای شادی و نشاط در مدرسه
تشویق دانش آموزان به خلاقیت و نوآوری و ایجاد زمینه هایی برای بروز استعداد آن ها
استفاده از لباس های متنوع با رنگ های شاد
روی آوردن به بازی های پرورشی و سنتی در محیط مدارس و اجرای یک بازی جدید در هر روز یا هفته در زمانی مشخص و حدود 10 دقیقه ، که زنگ ها استراحت برای این موضوع پیشنهاد می شود .
برگزاری مسابقات ورزشی بین دانش آموزان به صورت کلاسی در رشته های مورد علاقه ی آنان
ایجاد تفکر
نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C#

دانلود

نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فن
دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند و نه تنها با مدرسه احساس بیگانگی نمی‌کند بلکه بخش عمده‌ای از زندگی اجتماعی خود را در آنجا تجربه می‌کند. اما اشکال در چیست و چه عیبی در نظام آموزشی ما وجود دارد که مدار
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها